डिल्लीबहादुर खत्री
चाैरजहारी
काेराेनाकाे महामारीले राेखिएकाे बृहत चाैरजहारी साँस्कृतिक महाेत्सव यहि चैत २६ गतेदेखि सञ्चालन हुने भएको छ । अघिल्लो बर्षमा चैतमा सञ्चालन हुने भनेको महाेत्सव काेराेनाले सञ्चालन हुन नदिएपछि काेराेनाकाे महामारी कम भएसँगै पुनः सञ्चालन हुन लागेको हाे । नयाँ बर्ष २०७८ लाई मध्यनजर गरेर चैत २६ गतेदेखि बैशाख ५ गतेसम्म महाेत्सव सञ्चालन हुने महाेत्सव मुल अायाेजक समितिले बताएको छ । कृषि ,व्यापार र पर्यटन विकासको लक्ष्य लिएको महाेत्सवकाे उदेश्य भने उद्योग वाणिज्य संघको भवन बनाउने रहेको छ । महाेत्सव अवधिभर भेरी नदिमा र्‍याफि्टङ सञ्चालन गर्ने , चाैरजहारीका पर्यटकीय स्थलहरुकाे अवलोकन गर्न मिल्ने महाेत्सव मुल अायाेजक समिति संयाेजक तथा उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष प्रेम सुनारले बताए । शनिबार चौरजहारिमा पत्रकार सम्मेलन गरेर महाेत्सवकाे बारेमा जानकारी गरिएको हो । पत्रकार सम्मेलनमा महाेत्सवकाे अाकर्षणकाे बिषयमा उद्योग वाणिज्य संघका बरिस्ठ उपाध्यक्ष यदुकुमार अाचार्यले जानकारी गराएका थिए भने यहाँको कला संस्कृति र महाेत्सवमा कस्ताकस्ता कलाकार ल्याउने भन्ने बिषयमा सांस्कृतिक संयाेजक एल. बि . कटुवालले जानकारी गराएका थिए ।

महोत्सवको पत्रकार सम्मेलन भिडियो सामाग्री हेर्नुहोस । 

election adv.
फेसबुक प्रतिक्रियाहरु
Siddhartha Auto