Home मुख्य समाचार भालुको आक्रमणबाट घाईते बालकलाई उपचारमा समस्या

भालुको आक्रमणबाट घाईते बालकलाई उपचारमा समस्या

4899
0

जयमान बुढा
रुकुम पूर्वः भालुको आक्रमणमा बालक घाइते आर्थिक कमजोरको कारणले उपचारको लागि रकम सहयोग गरिदिनहुन परिवारले अनुरोध गरेका छन । रुकुम पूर्व भूमेगाउँपालिका वडा नम्बर १ लुकुम गाउँका फुर्माण पुनका छोरा १६ वर्षिय कैलाश पुन गत साउन १५ गतेका दिन घाँस काट्ने क्रम बनमा भालूले आक्रमण गरेको थियो ।
बालकको खुट्टा र टाउकोमा गहिरो चोट परेको बालकका काका किसमबाहादुर पुनले जानकारी दिए । अहिले बल्खु स्थित राजधानी हस्पिटल काठमाण्डौंमा उपचार भैरहेको छ । उनको अवस्था अहिले पनि अचेत छ । आफन्तका अनुसार उनको टाउकामा गहिरो घाउ रहेको छ । परिवारमा आर्थिक समस्य भएको कारणले बालकको परिवारले सबैसंग रकम सहयोग गरिदिनहुन अनुरोध गरेको छ । अहिले रकम संकलन अभियानमा लुगुम्याल समाज दाङ, लुगुम्याल समाज काठमाण्डौंले रकम संकलन गर्ने सहयोग अभियानमा जुटेको अहिले सम्म स्थानीय बासिन्दा, स्थानिय क्लब र देश तथा बिदेश बाट सहयोग ३ लाख रकम संकलन भएको लुगुम्याल समाज काठमाण्डौंका अध्यक्ष हर्कबहादुर घर्तिले बताए ।
सहयोग गर्न चाहानाले मोवाईल नम्बर ९८५१०८९२९७ र ९८२४५०३७६४ मा सम्पर्क गरि रकम सहयोग गरिदिन आफन्तहरुले सबैलाई अनुरोध गरेका छन ।


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here