Input your search keywords and press Enter.

गोलखाडा पक्षधरको जमात निषेधाज्ञा क्षेत्र नजिक पुग्दै

जयमान बुढामगर
रुकुम पूर्वको सदरमुकाम गोलखाडा कार्यन्वयन हुनुपर्ने माग सहित आन्दोलित त्यस क्षेत्रका स्थानीयहरु रुकुमकोट नजिक पुग्न थालेका छन । ५÷६ हजार ठुलो संख्याका स्थानीयहरु प्रशासनले निषेधाज्ञा तोकेको स्थान धौलापैरा नजिक पुग्न थालेका हुन । हाल गोलखाडा पक्षधरहरु भूमे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ काँडाबगर, वडानम्बर ५ साकिममा पुगेका छन । एक घण्टा भित्रै सबै स्थानीयहरु निषेधाज्ञा तोकेको स्थान सम्म पुग्न सक्नेछन । उता रुकुम पुर्वको जिल्ला प्रशासन कार्यालयले आइतबार जारी गरेको निषेधाज्ञालाई निरन्तरता दिदै उच्च सुरक्षा सतर्कता अपनाएको छ । सदरमुकाम र आसपासका क्षेत्रमा बाक्लो मात्रामा नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी परिचालन गरिएको छ । गोल्खाडा पक्षधरताले प्रशर्दन सगै ज्ञापन पत्र बुझाउन हालको सदरमुकाम रहेको रुकुमकोट आउने तयारी गरेपछि प्रशासनले सुरक्षा व्यवस्था कडा गरेको हो । निषेधाज्ञा तोकिएको सिस्ने गाउँपालिका र भूमे गाउँपालिकाको सीमाना धौलापैरामा गोल्खाडा पक्षधरलाई रोक्न प्रहरी बसेको छ ।

 

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *