Input your search keywords and press Enter.

भलाक्चा खानेपानी आयोजनाको काम सुरु

डिल्लीबहादुर खत्री
चौरजहारी
रुकुम पश्चिम चौरजहारी नगरपालिका वडा न. १० को तल्लो ढुङ्गेधारा भलाक्चा खानेपानी आयोजनाको काम सुरु गरिएको छ । फोनबोर्ड नेपालको २४ लाख, चौरजहारी नगरपालिकाको ४ लाख ५० हजार र छिमेकी संगठन नेपालको प्राविधिक सहयोगमा भलाक्चामा खानेपानीको पहुँच पुर्याउने उदेश्यले आयोजनाको काम सुरु गरिएको हो ।

उक्त आयोजनाबाट ६५ घरधुरी लाभान्वित भई एक घर एक धारा हुने उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष शक्ति केसीले बताए । उनका अनुसार यो योजनामा २५ प्रतिशत उपभोक्ताको पनि श्रमदान रहनेछ भने गाउँ देखि ६ किलोमिटर टाढा पर्ने तल्लोढुङ्गेधारा र पतालखोला मुहानबाट पानी ल्याउन लागिएको छ । गाउँमा पानी आउने भएपछि स्थानीयहरु भने खुसी भएका छन् । स्थानीय उपभोक्ता मनमता केसीले भनिन् ‘अहिले डोकोमा गाग्रो बोक्नुपर्ने समस्या छ भने यो योजना समाधान भएपछि त्यो समस्या सदाका लागि हराउनेछ ।’

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *