Input your search keywords and press Enter.

विरामीको मृत्यु भएपछि चौरजहारी अस्पताल तोडफोड

गोपाल रेग्मी
रुकुम
रुकुम चौरजहारी अस्पतालमा एक विरामीको उपचारको क्रममा मृत्यु हुदा मृतकका आफन्तले अस्पताल तोडफोड गरेका छन । जाजरकोट भेरी नगरपालिका वडा नं १३ निवासी २९ वर्षिय यशोदा मल्ल रोकायको उपचारको क्रममा आज विहान मृत्यु भएको थियो । मृगौला संक्रमणको समस्या हुदा ४ दिन अघि अस्पतालमा भर्ना भएर उपचार गराई रहेकि मल्ल रोकायको आज एक्कासी मुटको धडकन वढेर उपचारको क्रममा मृत्यु भएको अस्पतालका डाक्टर कालेव वुढाले जानकारी दिए । सामान्य मृगौलाको संक्रमण भएर अस्पतालमा उपचार गराई रहेकी मल्लको गलत सुईको कारणले गर्दा मृत्यु भएको आफन्तले आरोप लागाएका छन । मृतकका आफन्तले अस्पतालका सिसाहरु तोडफोड गरेका छन । अहिले पनि अस्पताल तानावग्रस्त रहेको छ । अस्पतालका डाक्टरले अस्पताल वाट गलत सुईको प्रयोग नभएको दावी गर्दै छानविन गर्न तयार रहेको र यदि कमजोरी भएको खण्डमा कारवाहि भोग्न तयार रहेको वताएका छन । तोडफोडलाई नियन्त्रण लिन प्रहरीले २ रावउण्ड हवाई फायर गरेको थियो । अस्पतालमा भर्ना भएका अन्य विरामीहरु उपचार सेवा वाट वञ्चित भएका छन ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares