Input your search keywords and press Enter.

अक्सफोर्ड कलेजलाई कारबाही गर्न अखिल क्रान्तिकारीको माग

आहा सञ्चार संबाददाता
अखिल क्रान्तिकारी रुकुमले सदरमुकाम खलंगा स्थित अक्सफोर्ड टेक्निकल कजेल एण्ड इन्सिच्यूटलाई कानुन अनुसार कारबाही गर्न माग गरेको छ । कानुन विपरित कजेल संचालन गरेर अबैध लुट मच्चाएको भन्दै कारबाही गर्न माग गरिएको हो । अखिल क्रान्तिकारी रुकुमका सचिब प्रेम प्रशान्त बोहराको हस्ताक्षरमा निकालिएको बिज्ञप्तीमा शैक्षिक संस्थाको खोल ओडेर यस क्षेत्रलाई नै बिकृत, अमर्यादित, व्यापार र हसभ्य बनाएको उल्लेख गरिएको छ । ‘बिद्यार्थीहरुलाई सिटिईभिटि लिने प्रवेश परिक्षामा उर्तिण गराउने आश्वासन दिएर लाखौं रुपैयाँ असुल गरेको छ ।’ बिज्ञप्तीमा भनिएको छ ।
हेर्नुहोस यस्तो छ बिज्ञप्ती


 

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares