Input your search keywords and press Enter.

सरसफाई सम्बन्धी बक्तृत्वकला प्रतियोगीता

सत्यबहादुर बटाला
आठबिसकोट
रुकुम पश्चिम आठबिसकोट नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगर जनपहुँज युवा क्लबको आयोजनामा पुर्ण सरसफाई नगर बनाउन बिध्यार्थीको भूमिका बिषयक बक्तृत्वकला प्रतियोगीता सम्पन्न भएको छ । प्रतियोगीतामा सहिद स्मृति माबि प्रथम, जन बिकास माबि.घारिखोला द्धितिय र कालिका माबि सुन्दरपानी र बाल कल्यान माबि तृतिय भएका छन ।

बक्तृत्वकला प्रतियोगीतामा १६ जनाको सहभागी रहेको थियो । प्रतियोगीतामा प्रथम, दितिय र तृतिय हुने बिद्यालयहरुलाई पुरस्कार तथा प्रमाणपत्र बितरण गरिएको थियो । कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष तेज बहादुर मल्ल, नगरपालिकाका शिक्षा अधिकृत थलबिर वलि, संस्थाका सचिब घनश्याम भण्डारी लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares