Input your search keywords and press Enter.

वडा कार्यालयको आयोजनामा निःशुल्क स्वास्थ्य शिबिर जारी

आहा सञ्चार संबाददाता
मुसिकोट
रुकुम पश्चिम मुसिकोट नगरपालिका वडा नम्बर १३ को आयोजनामा वडाका बिभिन्न ठाउँमा निशुल्क स्वास्थ्य शिबिर संचालन भैरहेको छ । बुधबार देखि शुरु भएको शिबिर शुक्रबार सम्म संचालन हुने वडा अध्यक्ष दिपक केसीले जानकारी दिए । उनका अनुसार नागरिकलाई घर आँगनमै स्वास्थ्य सेवा दिने उदेश्यले वडाका ३ ठाउँमा शिबिर संचालन गरिने भएको हो ।

जसअनुसार बुधबार वडाको दोपाईगाउँमा शिबिर संचालन गरिएको छ भने डाँडाँछिबांगमा आज (बिहिबार) र चौतारामा भोली (शुक्रबार) शिबिर संचालन हुने छ । दोपाईमा भएको शिबिरमा २ सय बढी बिरामीहरुको चेकजाँच तथा स्वास्थ्य परिक्षण गराएको वडा सचिब रमेश केसीले जानकारी दिए । उनका अनुसार जिल्ला अस्पताल सल्ले रुकुमका डा. बुनेशकुमार बादल नेतृत्वको ४ जना स्वास्थ्यकर्मीहरुको टोलि शिबिरमा खटिएको छ ।

शिबिरमा सिजनल बिरामी सगै पाठेघर खस्ने समस्या भएका महिलाहरु बढी आउने गरेका छन । शिशिरमा आउने बिरामीहरुको चेकजाँच तथा औषधी समेत वडा कार्यालयले निशुल्क रुपमा बितरण गर्ने बताइएको छ । भोली (शुक्रबार) चौतारामा हुने शिबिरमा भिडियो एक्सरे सहितको सेवा समेत रहेको आयोजनकले जानकारी दिएको छ ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares