Input your search keywords and press Enter.

रुकुम पर्यटन तथा साँस्कृतिक महोत्सवको तयारी अन्तिम चरणमा

आहा संचार संबाददाता
मुसिकोट
रुकुम पश्चिममा आयोजना गर्न लागेको रुकुम पर्यटन तथा साँस्कृतिक महोत्सवको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको छ । सदरमुकाम मुसीकोट खलंगाको बह्राटाकुरामा बैशाख २१ गते देखि जेठ १ गतेसम्म महोत्सव संचालन हुन लागेको हो । जिल्लाको पर्यटन प्रवद्र्धन गर्ने उदेश्यले रुकुम यातायात प्रालि, युवा सञ्जाल रुकुम र ग्राण्डि इन्टरनेशनल होलिडेज प्रालिले महोत्सव आयोजना गरेका हुन् ।
प्राकृतिक सुन्दरता हाम्रो सान, कमल ताल र सिस्ने हाम्रो मान, साँस्कृतिक विविधता बीच एकता हाम्रो पहिचान भन्ने नाराका साथ १२ दिनसम्म संचालन हुने महोत्सवमा राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरुको प्रस्तुति रहने छ । त्यस्तै महोत्सवमा विभिन्न ८० वटा भन्दा बढी स्टलहरु पनि रहने महोत्सव आयोजक मुल समारोह समितिका संयोजक केशव रावलले जानकारी दिए । महोत्सवमा जिल्लाको कला संस्कृति झल्काउँने खालका प्रस्तुतिहरु समेत रहने उनको भनाई छ । महोत्सवको उपराष्ट्रपति नन्दवहादुर पुनले उद्घाटन गर्ने आयोजकले बताएको छ ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares