Input your search keywords and press Enter.

रेडियो सानोभेरी एफएम एघारौं बर्षमा प्रबेश

आहा सञ्चार संबाददाता
रुकुम सदरमुकाम खलंगाबाट नियमित प्रशारणमा रहेको रेडियो सानोभेरी एफएम १० बर्ष पुरा गरि ११ औं बर्षमा प्रबेश गरेको छ । सिस्ने बहुउदेस्सीय जनसेवा केन्द्रद्धारा संचालित रेडियो सानीभेरी २०६४ साल चैत्र २५ गतेदेखि प्रशारण यात्रा शुरु गरेको थियो । रेडियो दश बर्ष पुरा गरि ११ औ बर्षमा प्रबेश गरेको अवसरमा रेडियोको संचालक संस्थाका अध्यक्ष गोबिन्द रोका र प्रबन्ध निर्देशक ध्रुब बिक्रम बुढाथोकीले सयुक्त रुपमा प्रेस बिज्ञप्ती जारी गर्दै यहाँसम्म ल्याउन सहयोग गर्ने सबैलाई धन्यबाद ब्यक्त गरेका छन ।

रेडियो सानोभेरी सगै रुकुम पश्चिममा ७ वटा रेडियो प्रशारण छन भने एउटा रेडियो प्रशारणको तयारीमा छ । प्रशारण क्षमता, प्रबिधि र राम्रो व्यवस्थापनका कारण जिल्लाकै प्रभावशाली बिद्युतिय संचार संस्थाको रुपमा आफ्नो स्थान बनाउन सफल रेडियो सानीभेरी राजनीतिक संक्रमणकालको अन्त्य पछि समृद्ध नेपाल र सुखि नेपाली भन्ने सरकारी नारा सगै समाजबादी क्रान्तिको दिशामा मुलुकलाई अघि बढाउन सचेत अभिमतको सक्रिय भुमिका निर्बाह गर्ने बिज्ञप्तीमा उल्लेख गरेको छ । रेडियो सानोभेरी रुकुम सगै आसपासमा १००.८ र देशबिदेशमा अनलाईन मार्फत पनि सुन्न सकिन्छ । हेर्नुहोस यस्तो छ जारी बिज्ञप्ती

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares