Input your search keywords and press Enter.

चौरजहारीमा शिक्षकहरुका लागि पुनर्ताजगी तालिम

जिएस खड्का
चौरजहारी
रुकुम पश्चिम चौरजहारीमा शिक्षकहरुका लागि बिद्यालय स्वास्थ्य तथा पोषण सम्बन्धि दुई दिने पुनर्ताजगी तालिम शुरु भएको छ । सेभ द चिल्ड्रेन को आर्थिक सहयोगमा रुकुमेली समाज विकास केन्द्र रुकुमको साझेदारीमा सञ्चालित एकिकृत परियोजना अन्तर्गत शिक्षा कार्यक्रमबाट चौरजहारीको द चौरजहारी होटेलमा तालिमको शुरु गरिएको हो ।

तालिममा स्वास्थ्य तथा पोषण कार्यक्रमको उदेश्य लक्ष्य विद्यालयमा बालबालिकाको जाँच, जुकाको औषधी खुवाउने, दिवा खाजा प्रवर्दन, वातावरणीय सरसफाइमा बालबालिकाको सहभागीता र बिद्यालयमा बिद्यार्थीहरुको हााजिरी पुस्तिका सम्बन्धि सिकाईने छ । तालिममा सानीभेरी गाँउपालिकाको सिम्ली, गरायला र चौरजहारी नगरपालिकाका नुवाकोट र खोलागाँउका ४० जना शिक्षक शिक्षिकाहरुको तालिममा उपस्थिति रहेको छ । तालिमको सहजीकरण चौरजहारी नगर शिक्षा शाखा प्रमुख धनन्जय आचार्य र एकिकृत परियोजना शिक्षा संयोजक केशवकुुमार विसीले गरिरहेका छन ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shares