Home मुख्य समाचार आफ्नो एफएम रुकुम अनलाईन प्रशारणमा

आफ्नो एफएम रुकुम अनलाईन प्रशारणमा

7077
0

आहा सञ्चार संबाददाता
आफ्नो एफएम आफनो आवाज भन्ने मुलनाराका साथ रुकुम पश्चिम क्षेत्रको चौरजहारीबाट संचालनमा आएको रेडियो आफ्नो एफएम ९० थोप्लो ४ मेघाहर्जले अनलाईन मार्फत प्रशारण पनि सुचारु गरेको छ । चौरजहारी नगरपालिका वडा नं १ नाखिरामा अवस्थित रेडियोले गएको पौष २७ गते देखि परिक्षण प्रसारण सेवा सुरु गरेको थियो । परिक्षण प्रसारण सेवाको अवधि पारगरी नियमित प्रसारणको अनुमति पाएको रेडियोले ८ महिना पछिको अन्तरालमा रेडियो अनलाईन सेवामा सुचारु गरेको हो । रेडियोको अनलाईन www.radioafnofmrukum.com मार्फत संसार भर सुन्न सकिने भएको रेडियोका प्रबन्धक गोपाल रेग्मीले जानकारी दिए । उनका अनुसार देशका बिभिन्न बस्ने देखि बिदेशका रहेका नेपाली दाजुभाईका लागि रेडियो अनलाईनबाट पनि सुन्ने बनाईएको हो । १ सय वाट क्षमता रहेको रेडियोले दैनिक १७ घण्टा सेवा प्रसारण गर्दै आईरहेको छ । तपाई अहिले रेडियो अनलाईनमा सुन्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here