Input your search keywords and press Enter.

सदरमुकाम सार्ने निर्णयविरुद्ध परेको रिटमा अन्तरकालिन आदेश जारी

आहा सञ्चार संबाददाता
नयाँ जिल्ला रुकुम पुर्बको सदरमुकाम रुकुकोटबाट गोल्खाडामा सार्ने सरकारको निर्णयका विरुद्धमा सर्वोच्च अदालतमा परेको रिटमा फैसला भएको छ । सरकारले सदरमुकाम गोल्खाडामा तोक्ने निर्णय गरेपछि त्यसविरुद्धमा अधिवक्ता गणेश हमाल, स्थानीय कृष्ण रेग्मी र दत्तबहादुर बस्नेतले बुधबार सर्वोच्चमा रिट दायर गरेका थिए । रिटमा आज न्यायधीस दिपकुमार कार्कीको एकल ईजलासले अन्तरकालिन आदेश जारी गरेको हो । यो फैसला सगै रुकुम पूर्व जिल्लाको सदरमुकाम गोल्खाडामा सार्ने प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा सरकारको निर्णयलाई सर्वोच्च अदालतले रोकेको छ । हेर्नुहोस यस्तो छ रिटबारे सर्बोच्च अदालले गरेको फैसला जानकारी ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *