Input your search keywords and press Enter.

रुकुमकोटबाट सदरमुकाम सार्ने निर्णयविरुद्ध परेको रिटमा आज फैसला हुँदै

आहा सञ्चार संबाददाता
नयाँ जिल्ला रुकुम पुर्बको सदरमुकाम रुकुकोटबाट गोल्खाडामा सार्ने सरकारको निर्णयका विरुद्धमा सर्वोच्च अदालतमा परेको रिट आज फैसला हुँदैछ । सरकारले सदरमुकाम गोल्खाडामा तोक्ने निर्णय गरेपछि त्यसविरुद्धमा अधिवक्ता गणेश हमाल, स्थानीय कृष्ण रेग्मी र दत्तबहादुर बस्नेतले बुधबार सर्वोच्चमा रिट दायर गरेका थिए । रिटमा आज न्यायधीस दिपकुमार कार्की ईजलासमा सुनुवाई भएको छ । बहस केहिबेरअघि सकिएको र केहि घण्टापछि आजै फैसला आदेश हुने रिट दायरकर्ता हमालले टेलिफोनमा आहा सञ्चारलाई जानकारी दिए । त्यस्तै, सरकारको निर्णयविरुद्धमा रुकुमकोटमा सातादेखि आन्दोलन छ । सरकारको निर्णय फिर्ता नभएसम्मका आन्दोलन जारी रहने उनीहरुको भनाई रहेको छ । तर सर्बोच्च अदालतमा निर्णय बिरुद्ध रिट नै दायर भईसकेका कारण अब अदालतको फैसला अनुसार आन्दोलनको स्वरुप परिवर्तन हुनसक्ने अनुमान लगाउन सकिन्छ । हेर्नुहोस यस्तो छ रिटबारे सर्बोच्चले गरेको सार्बजनिक जानकारी ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *