Input your search keywords and press Enter.

रुकुमका बिद्यार्थीले निकाले लाठी जुलुस

परिचन्द्र खत्री
खलंगा
रुकुम जिल्लामा सिटिभिटिबाट सम्वन्ध नलिएर संचालमा आएका कलेजको बिरुद्ध गर्दै आएको आन्दोलनको चौधौं दिन आज मुसिकोटमा लाठि जुलुस निकालिएको छ । अबैध संस्थाहरुको बिरुद्धमा सरोकारवाला निकायहरुलाई जानकारी गराउन लाठि जुलुस निकालिएको हो । पौष २५ गते बाट सुरु भएको दबाब मुलक कार्यक्रमको अगुवाइ नेकपा निकट अखिल क्रन्तिकारीलेले गरेको छ ।

सेरिगाउबाट सुरु भएको जुलुस बजार परिक्रमा पछि कालिका मन्दिरमा गएर कोण सभामा परिणत भएको थियो । कोण सभालाइ सम्वोधन गर्दै नेकपा निकट अखिल क्रन्तिकारी राप्ती व्युरो सदस्य दिपक बिष्टले आफुहरुको आन्दोलन पिडित बिद्यार्थीहरुको पक्षमा रहेको बताए । अन्य बिद्यार्थी संगठनले आन्दोलनमा नाटक मात्र गरेर साथ छोडेको बताउदै आफुहरुको आन्दोलन सफलता नभए सम्म जारी रहने बताएको छ । बिद्यार्थी संगठनले भोली पत्रकार सम्मेलन गरेर यस बिषयमा थप जानकारी दिने बताएको छ ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *