Input your search keywords and press Enter.

संस्थालाई सामाग्री प्रदान गर्ने ब्यक्तिलाई सम्मान

आहा संबाददाता
हुकाम
लोक संस्कृति संरक्षण समाज नेपाल हुकामले संस्थालाई बिभिन्न सामाग्रीहरु प्रदान गरेर सहयोग गर्ने ब्यक्तिहरुलाई सम्मान गरेको छ । संस्थाले एक औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरि प्रमाणपत्र सहित सम्मान गरेको हो । लोक संस्कृति संरक्षण समाज नेपाल हुकामका अध्यक्ष अशोक घर्तीमगरको अध्यक्षतामा भएको उक्त सम्मान कार्यक्रममा जेष्ठ गुरुवा गंगा बहादुर घर्तीमगर, बिरभान घर्तीमगर, पूथा उत्तरगंगा गापा वडा न. ५ का वडा अध्यक्ष काली बहादुर रोकामगर र प्रहरी इन्चार्ज अभिलेख चौधरी लगायत सरोकारवालाहरुको सहभागीता रहेको संस्थाका सहसचब आशिष घर्तीमगरले जानकारी दिए ।

संस्थालाई सहयोग गरेर सम्मानित हुनेहरुमा स्थानीय फल बहादुर कामी र सुबिन घर्तीमगर रहेका छन । कामीले ल्यापटप र घर्तीमगरले डिजिटल क्यामेरा प्रदान गरेका थिए । सामाजिक संस्थामा सबैले सहयोग गर्नुपर्छ भन्ने सहयोगी भावनाका साथ सहयोग गरेको उनीहरुले बताए । उक्त सामाग्रीहरुले सदुपयोग र सामुहिक प्रयाग हुने उनीहरुको बिश्वास रहेको छ ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *