Input your search keywords and press Enter.

हुकाममा शहिद भर घर्ती रनिङ शिल्ड जारी

अशोक घर्तिमगर
हुकाम
माघे सक्रान्तिको अवसरमा जल्पा युवा क्लब हुकामद्वारा आयोजित सहिद भर घर्ती स्मृति रनिङ शिल्ड जारी रहेको छ । माघ २ गतेदेखि एक औपचारिक कार्यक्रमका बिच शिल्डको उद्घाटन भएको हो । क्लबका अध्यक्ष टिकासाई घर्तीमगरको अध्यक्षता भएको उद्घाटन कार्यक्रममा ५ नम्बर वडाका अध्यक्ष काली प्रसाद रोकाको प्रमुख आतिथ्यता र शहिद भर घर्तिकी आमा खोजीलाख घर्तीमगरको विशेष अतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा पुरुष भलिबल, महिला भलिबल,परम्परागत रुपमा खेलिदै आएको धनुष वाण र नृत्य तथा दोहोरी सहित सांस्कृतिक कार्यक्रमहरु पनि रहेका छन । हाल सञ्चालन भैरहेको पुरुष भलिबल प्रतियोगिता पहिलो चरण सकिएर दोस्रो चरणको खेलमा प्रवेश रहेको छ । १८ समुहले प्रतियोगितामा भाग लिएकोमा ९ समुह पहिलो चरणमा बाहिरिएका छन ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *