Input your search keywords and press Enter.

रुकुम पश्चिम देखि पुर्ब सम्म मध्यपहाडी लोकमार्गको मनोरम दृश्यहरु, फोटो फिचर

आहा संबाददाता
रुकुम
रुकुम पश्चिमको चौरजहारी देखि रुकुम पुर्बको काक्रि सम्म रहेको मध्यपहाडि लोकमार्ग आसपासमा मनोरम दृष्यहरु रहेका छन । दुई रुकुममा गरि १ सय ४३ किलामिटर लम्बाई रहेको यस सडक खण्ड समथर फाँट देखि पहाडि दुर्गम भेगहरु पनि छोएको छ । रुकुम पश्चिमको सदरमुकाम मुसीकोटदेखि रकुम पूर्बको सदरमुकाम रुकुमकोट सम्म समेत जोड्ने मध्यपहाडि लोकमार्ग ४० किलो मिटर सडक छ ।
मुसीकोटदेखि रुकुमकोट नपुगेसम्म पूरै मध्यपहाडी लोक मार्गमै हिड्नुपर्छ । केहि बर्षअघिदेखि ट्रयाक खोलिएर भएर स्तरोन्नतीको क्रममा रहेको यस सडकमा दैनिकसो अहिले पनि सानाठुला यातायातका साधानहरु संचालनमा छन । सडक तलमाथी जंगल र केही ठाउमा रमाईलो बस्ती रहेको छ ।


जसले गर्दा यो सडकमा यात्रा गर्ने यात्रुहरुको मन समेत रोमाञ्चक मनाउछन । सडक तलमाथी देखिने जंगल, डाडाकाडा, तालतलैयाले सबैको मन लोभ्याउछ । ५ फोटोमा हेर्नुहोस मध्यपहाडी लोकमार्गको मुसीकोटदेखि रुकुमकोट सम्मको सडकखण्डमा देखिने मनोरम दृश्य ।

Share Button

First and best news portal from rukum for world.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *